O firmie

Labsystem s.c. to polska firma założona w 2003 roku w Krakowie, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji sprzętu laboratoryjnego oraz oprogramowania laboratoryjnego na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Nasza oferta obejmuje :

 

Sprzęt laboratoryjny i medyczny 

 

  • Oferujemy szeroki wybór sprzętu laboratoryjnego min. : chłodziarki , analizatory, wirówki,  mierniki pH, wagi laboratoryjne, wyposażenie do przygotowania próbek i wiele innych urządzeń niezbędnych w laboratoriach.

 

Oprogramowanie laboratoryjne

 

  • Dostarczamy oprogramowanie do przetwarzania i analizy danych laboratoryjnych, w tym również urządzenia do rejestracji parametrów  pracy  w urządzeniach takich jak min. chłodziarki , cieplarki.

 

Usługi serwisowe

 

  • Proponujemy kompleksowe usługi serwisowe  w tym instalację, szkolenie , naprawę, walidacje  oraz przeglądy okresowe.

 

Szkolenia i doradztwo

 

  • Prowadzimy szkolenia dla klientów w zakresie obsługi sprzętu jak również doradztwo techniczne i konsultacje w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu dla specyficznych zastosowań.

 

Nasza firma  stawia na innowacyjność i rozwój, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku oraz potrzebom swoich klientów. Współpracując z wiodącymi producentami sprzętu laboratoryjnego, Labsystem s.c. zapewnia dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań laboratoryjnych.

 

Ty rób rzeczy wielkie , My zajmiemy się resztą...